چگونه هوش مصنوعی و جابجایی های شغلی ربات می تواند ما را در مسیر درآمد اولیه جهانی و از دست دادن هویت هدایت کند > 자유게시판

본문 바로가기
사이트 내 전체검색

자유게시판

چگونه هوش مصنوعی و جابجایی های شغلی ربات می تواند ما را در مسیر درآمد …

페이지 정보

profile_image
작성자 Elizabeth
댓글 0건 조회 8회 작성일 24-09-20 09:07

본문

در چشم انداز محیط کار در حال تحول امروزی، هوش مصنوعی و رباتیک از قبل وظایف خود را در تقریباً ... [+] همه بخش ها، از جمله تولید، تجزیه و تحلیل داده ها، خدمات مشتری و مدیریت، خودکار می کنند. (عکس از Shi Kuanbing/VCG از طریق Getty Images)
VCG از طریق Getty Images برای برخی، برتری هوش مصنوعی و روباتیک این ترس را القا می‌کند که این فناوری‌های پیچیده و نوظهور روزی در نهایت جایگزین کارگران انسانی خواهند شد.
در چشم انداز محیط کار در حال تحول امروزی، هوش مصنوعی و رباتیک در حال حاضر وظایف را در تقریباً همه بخش ها، از جمله تولید، تجزیه و تحلیل داده ها، خدمات مشتری و مدیریت، خودکار می کنند. همانطور که پیش می‌آید، کارهای تکراری و معمولی بیشترین آسیب را به اتوماسیون دارند.
در حالی که هوش مصنوعی و رباتیک بدون شک ماهیت کار را تغییر خواهند داد، بعید است که این فناوری ها وجود همه مشاغل را از بین ببرند. تمرکز احتمالاً به سمت همکاری انسان و هوش مصنوعی و مشاغلی که به مهارت‌های منحصر به فرد انسانی نیاز دارند تغییر خواهد کرد. آینده کار می تواند شامل ترکیبی از اشتغال با حقوق، درآمد پایه جهانی و تمرکز مجدد بر یافتن معنا و تحقق خارج از ساختارهای کاری سنتی باشد.
آینده کار بسیاری از مشاغل به خلاقیت، تفکر انتقادی، مهارت های اجتماعی، حل مسئله تحت فشار و توانایی مدیریت موقعیت های پیش بینی نشده نیاز دارند. از آنجایی که اینها حوزه هایی هستند که هوش مصنوعی هنوز محدود است، نیاز به ادامه مهارت های انسانی در عملکردهای شغلی را نشان می دهد.
با این حال، بسیاری از نقش‌ها احتمالاً تغییر خواهند کرد و به مجموعه‌های مهارتی متفاوتی برای همکاری مؤثر با ابزارهای هوش مصنوعی نیاز دارند. آینده کار شامل انسان ها و هوش مصنوعی خواهد بود که با هم کار کنند و از نقاط قوت یکدیگر استفاده کنند. به عنوان مثال، حسابداران ممکن است از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل داده ها استفاده کنند، اما مشاغل هنوز برای تصمیم گیری های پیچیده نیاز به قضاوت انسانی دارند.
احتمالاً موقعیت‌های جدیدی در زمینه‌هایی مانند توسعه هوش مصنوعی، تعمیر و نگهداری ربات و امنیت داده‌ها و همچنین مشاغل متمرکز بر تعامل انسانی و هوش هیجانی برای کمک به پر کردن شکاف پدیدار خواهد شد.
اطلاعات بیشتر از ForMFORBES ADVISORبهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده سال 2024 توسط کوین پین مشارکت‌کننده بهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5 درصدی سال 2024 توسط کسیدی هورتون مشارکت‌کننده تأثیر هوش مصنوعی به گفته ایلان ماسک‌الون ماسک، یکی از بنیان‌گذاران سابق، و یکی از بنیان‌گذاران شرکت اسپای‌کسلا، و مالک سابق Texla، و یکی از بنیان‌گذاران اسپای‌اکسلا معتقد است که تأثیر هوش مصنوعی گسترده تر و دگرگون کننده تر خواهد بود. او هوش مصنوعی را «مشکل‌کننده‌ترین نیروی تاریخ» می‌داند.
ماسک در جریان حضور در کنفرانس فناوری Viva voce در پاریس در ماه مه اظهار داشت که هوش مصنوعی در نهایت کارگران را منسوخ می‌کند – پیش‌بینی که او لزوماً آن را خطرناک نمی‌داند.
به گفته این کارآفرین فناوری، قابلیت‌های بسیار پیشرفته هوش مصنوعی نیاز به نیروی انسانی را از بین می‌برد و مشاغل سنتی را غیرضروری می‌کند، در شرایطی که او به عنوان یک "سناریوی خوش خیم" برای آینده شغلی تعریف می‌کند.
استخدام اختیاری می شود و بیشتر شبیه سرگرمی ها می شود تا ضروری. ماسک به جای داشتن شغلی برای زنده ماندن، افرادی را می بیند که صرفاً به خاطر علاقه شخصی یا رضایت خلاقانه کار می کنند.
با این حال، این سؤال را مطرح می‌کند که چگونه انسان‌ها می‌توانند معنای زندگی را به دست آورند، زیرا شغل افراد برای آنها احساس هدف و هویت ایجاد می‌کند که ممکن است از دست برود.
منسوخ شدن اقتصادی توسط هوش مصنوعی می تواند پیامدهای سلامت روانی قابل توجهی برای بخشی از جمعیت داشته باشد که ارزش خود را از شغل و خروجی تولیدی خود به دست می آورند. اگرچه، می تواند به آنها فرصتی برای دنبال کردن کار داوطلبانه، پروژه های علاقه مند یا راه اندازی کسب و کار خود را ارائه دهد.
ماسک گفت برای اینکه کار اختیاری شود، باید در «عصر فراوانی» زندگی کنیم که با «درآمد بالای جهانی» به دست آمده است.
درآمد پایه جهانی از سوی دیگر، دانشمند کامپیوتر جفری هینتون تصویر بسیار تاریک تری را ترسیم می کند. به اصطلاح «پدرخوانده هوش مصنوعی» به بی‌بی‌سی گفت که اگر اتوماسیون باعث جابجایی گسترده شغلی شود، باید درآمد پایه جهانی توسط دولت برای ایجاد یک شبکه ایمنی فراهم شود.
به گفته هینتون، ثروتمندان از مزایای هوش مصنوعی و افزایش بهره وری سود می برند، در حالی که افرادی که شغل خود را از دست می دهند، رنج می برند، که به گفته او "برای جامعه بسیار بد خواهد بود."
به همین ترتیب، اندرو یانگ، نامزد سابق ریاست جمهوری دموکرات، خواستار پرداخت هزینه UBI به آمریکایی ها برای تأمین درآمد زندگی شد. تز یانگ این بود که به محض اینکه فناوری قدرت را در دست بگیرد، میلیون‌ها آمریکایی ماهر خواهند بود و نمی‌توانند شغل مناسبی داشته باشند.
در حالی که در سال 2020 در یک پادکست با یانگ بود، جک دورسی، رئیس بلاک و مدیرعامل سابق توییتر، گفت که - به زودی - هوش مصنوعی کدهای بهتری را نسبت به مهندسان نرم‌افزار فعلی‌اش خواهد نوشت. دورسی پیش بینی کرد که فناوری ناهار همه را خواهد خورد و هیچ کس در امان نیست.
اهمیت انطباق پذیری و معنای کار یکی از بزرگترین انتقادات به UBI، هزینه بسیار بالای ارائه پرداخت های نقدی در سطحی است که به اندازه کافی بر فقر و نابرابری تأثیر معناداری دارد.
صرف نظر از آینده، توانایی یادگیری مهارت های جدید و سازگاری با تغییرات بسیار مهم خواهد بود. یادگیری و ارتقاء مهارت مستمر برای مرتبط ماندن در بازار کار ضروری است.
من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. وب سایت من یا برخی از کارهای دیگر من را اینجا بررسی کنید. Jackstones KellyFollowing من یک مدیر عامل، بنیانگذار و استخدام‌کننده اجرایی در یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین شرکت‌های جستجوی جهانی در حوزه تخصصی خود هستم و در بیش از 20 سال گذشته هزاران نفر از افراد حرفه‌ای را در شرکت‌های سطح بالا قرار داده‌ام. من علاقه زیادی به حمایت از افراد جویای کار دارم. با انجام این کار، من یک شرکت نوپا به نام WeCruitr را تاسیس کردم که در آن ماموریت ما این است که جستجوی کار را انسانی تر و لذت بخش تر کنیم. به‌عنوان طرفدار رشد شغلی، هیجان‌زده هستم که نکات مصاحبه و اسرار پیشرفت شغلی خود را به شیوه‌ای صادقانه، سرراست، بدون مزخرف و سرگرم‌کننده با شما در میان بگذارم. توصیه های شغلی من همه چیزهایی را که باید بدانید را پوشش می دهد، از جمله کمک به شما برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا واقعاً باید به دنبال یک فرصت جدید باشید، آیا به دلایل اشتباه ترک می کنید، تکنیک های مصاحبه موفق اثبات شده، مذاکره در مورد حقوق و پذیرش یک پیشنهاد و یک پیشنهاد واقعی. درک جهانی از نحوه عملی فرآیند استخدام مقالات من از دیدگاه خودی یک استخدام کننده با تجربه است.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you have any type of inquiries regarding where and ways to make use of اخبار فروش خودرو سایپا (http://PK), you can call us at our own web-site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

회원로그인

회원가입

사이트 정보

회사명 : 회사명 / 대표 : 대표자명
주소 : OO도 OO시 OO구 OO동 123-45
사업자 등록번호 : 123-45-67890
전화 : 02-123-4567 팩스 : 02-123-4568
통신판매업신고번호 : 제 OO구 - 123호
개인정보관리책임자 : 정보책임자명

접속자집계

오늘
5,539
어제
9,829
최대
9,829
전체
581,645
Copyright © 소유하신 도메인. All rights reserved.